Dekorasyon

Burçlara Göre Dekorasyon

Dekorasyonda pek çok nokta ve etmen değişiklikleri son derece etkiliyor. Bu detaylar arasında da özellikle sıradışı olması sebebi ile burç etkileri ön plana çıkıyor. Burçlara göre dekorasyon tarzı ve türü istekleri değişiklik gösterebiliyor. Buna göre koç burcunda enerjik, canlı, aktif ve çabucak harekete geçen kişiler olması sebebi ile her şeyin ellerinde altında olduğu ve aramak için vakit harcayamayacakları dekorasyonlar öne çıkıyor.

Burçlara Göre Dekorasyon
Burçlara Göre Dekorasyon

Her Burç İçin Dekorasyon Anlayışı Farklı

Boğa burcuna gelindiğinde ise seçkin bir zevk tutkusu bulunduğundan daha sade ve klasik dekorasyonları tercih ediyorlar. İkizler burcu ise her daim genç ruhlarını korumaları ve her daim genç kalabilmeyi başarabilmeleri dolayısı ile mavi ve sarı renkler başta olmak üzere tüm renkleri dekorasyonda kullanıyor.

Burçlara Göre Dekorasyon
Burçlara Göre Dekorasyon

Yengeç burcundakiler genel olarak ev yaşamına önem veriyor ve geçmişi anımsatacak fotoğraflara ve objelere dekorasyonlarında daha yoğun şekilde ağırlık veriyor. Dikkat çekme duygusunun ağır bastığı aslan burcundakiler için göz alıcı detaylar ve objeler dekorasyonların vazgeçilemez parçaları arasında bulunuyor. Başak burcu ise bunun tam tersi şekilde sade ve düzenli dekorasyonu talep ediyor.

Açık mavinin huzurunu, pembenin masumiyetini ve sarının sevimliliğini dekorasyonlarında yoğunca kullanan terazi burcu ise Venüs’ ün seçkin renklerini taşıyor. Her zaman dayanıklılığa önem verme ise akrep burcunun dekorasyondaki en önemli özelliği oluyor. Yay burcu için gezgin, aktif, canlı ve neşeli renkler son derece önemli detaylardan.

Oğlak burcundakiler için dekorasyon parçalarında her zaman kolay bir şekilde modası geçen ürün ve eşyalara yer bulunmuyor. Kova burcunda ise kesinlikle tamamen özgün, sıradışı ve orijinal detaylar ön plana çıkıyor. Balık ise denizin tutkusunu her daim yaşayan ve dekorasyonda da mavi tonlarına ağırlık veriyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Çok enteresan 🙂 burçlara göre yaşam tarzları hep karşıma çıkardı ama burçlara göre dekarasyonu ilk defa karşılaştım eğlenceli bir şey. kendi burcuma göre olanı da buldum ve doğru benim tarzımı yansıtmışlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu