Dekorasyon

İtalyan Tasarım Duvar Raf Modelleri

Ev dekorasyonunda özellikle son yıllarda duvar raflarının yeri ayrı oluyor. Evlerde duvarları süsleyen bu güzel ayrıntı ile hem sevdiğiniz eşyalarınıza yer bulmuş hem de en güzel şekilde duvarlarınızı süslemiş oluyorsunuz. İtalyan tasarım duvar raf modelleri genellikle modern çizgilere hakim olmaları dolayısıyla dikkat çekiyorlar. Bu raflar farklı renklerde olabileceği gibi isteğinize bağlı olarak dilerseniz duvarınızla aynı renklerde de olabiliyor.

İtalyan Tasarım Duvar Raf Modelleri
İtalyan Tasarım Duvar Raf Modelleri

İtalyan tasarım duvar raf modelleri Fransız iç mimariden sonra içinde bulunduğumuz yıllarda ev ve ofislerde en çok tercih edilen raf modellerinden biri olarak dikkat çekiyor. Her zevke göre renkleri ve şekilleri değişen bu rafların orijinali kontrast renklerden oluşmasıdır. Evlerinizde dilerseniz kendi hayal gücünüzü kullanarak bu raflarla duvar ünitesi de oluşturabilirsiniz.

Farklı şekillerde konsept yapacağınız İtalyan tasarım duvar rafları hem dekoratif hem de evlerinizde yer açması bakımından tercihiniz olacaktır.

İtalyan Tasarım Duvar Raf Modelleri ve Fiyatları

İtalyan Tasarım Duvar Raf Modelleri
İtalyan Tasarım Duvar Raf Modelleri

Yazımızın sonunda sizlerle paylaşacağımız galeride de göreceğiniz gibi bu tip duvar raf modelleri hem şık hem de modern duruşlarıyla sizlerin muhakkak tercihiniz olacak. Bu raf modellerini farklı renklerde ve farklı mobilyalarda tasarlayabilir ve evinize uyum sağlamasını sağlayabilirsiniz. Son günlerde görmeye alışık olduğumuz standart raf modellerinden farklı olarak tasarım harikası olan bu raflardan sizler de evleriniz için temin edebilir, en uygun yere monte edilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. duvar rafları günümüzde oldukça moda ve fiyat nedeni ile de en çok tercih edilenlerden biri oluyor oldukça şık , italyan raflarının bir diğer özelliği de göz yormuyor boş bile dursa yine duvarlarınız şık renkler ile de uyumu yakaladıktan sonra size sadece köşedeki koltuğa oturup seyretmek kalıyor 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu