Dekorasyon

Koltukların Stil Sahibi Tamamlayıcıları Dekoratif Kırlentler

Koltukların stil sahibi tamamlayıcıları dekoratif kırlentlerdir. Evinizde farklı bir hava esmesini isterseniz, bir yenilik isterseniz bunun en iyi yolu dekoratif kırlentlerden geçtiğini bilmelisiniz. Koltukların stil sahibi tamamlayıcıları: dekoratif kırlentler desenleri, renkleri ile tüm incelikleri yansıtıyor.

Koltukların stil sahibi tamamlayıcıları dekoratif kırlentler küçük ve pek bir ayrıntısı olmadığını düşünseniz de aslında büyük bir ayrıntı içermektedir. Doğru kullanıldığında evinize, yaşam alanınıza büyük bir yenilik ve kimlik kazandırıyor. Farklı desenler ve renkleri ile evinizi, odanızı şenlendirecektir. Gününüzün çoğunu oturma odasında geçirirsiniz. Koltuklarınıza uygun şık ve işlevsel olan kırlentlerin renkleri ile kombinleyerek renklendirebilirsiniz. Yapmanız gereken yumuşak, şık ve konforlu kırlentleri farklı boyutlarda olanları bir arada kullanabilirsiniz. Aslında bu dikkat çekici bir ayrıntıdır. Mekâna göre farklı kırlentleri tercih edebilirsiniz.

Doğru renkleri sadece kırlentlerde değil tüm hayatınızda uygularsanız bu sizin için en uygun olanıdır. Pastel renkleri zıt renkler ile kombinlemek, sıcak ve soğuk kontrası yakalamak etkileyici bir özelliktir. Kırlent seçimlerinde mobilyaların rengi ile aksesuar renklerini göz önünde bulundurarak dilerseniz kendiniz kırlentlerinizi kendiniz yapabilirsiniz. Sade ve tek renkli bir odanız varsa farklı renklerdeki kırlentleri tercih edebilirsiniz. Açık tonlardaki renkleri koyu renkler ile desenli olanları ise desensizlerle bir arada kullanabilirsiniz. Alanınıza canlılık hâkim olacaktır.

Farklı Kırlent Stilleri ve Detayları

Kişisel zevkler dekorasyonlara yansıdığı gibi kırlentlere de yansır. Farklı tarzları harmanlayarak sade ve minimal bir mekanı sıcacık hale getirebilirsiniz. Koyu renklerdeki kırlentler ortama zıt renklerdeki kırlentler ile canlılık katabilirsiniz. Şık ve gösterişli bir stil için canlı renklerle parlak dokulu kırlentler en doğru tercih olacaktır. Odanızdaki ışığınız pekişecektir.

Sımsıcak renkler ile beraber desenlileri pozitif bir konsept oluşturabilirsiniz. Görsel bir bütünlük sağlamak sizin elinizde. Minimum bir yer için romantik ve sıcak bir hava esintisi yakalamak adına dekoratif yastıklar, estetik bir alan oluşturmanızda size yardımcı olacaktır. Sonbahar derinliğini ve sakinliğini, cıvıl cıvıl renkler ile birleştirebilirsiniz.

Sade, zarif bir yaşam yansıtmak için isterseniz masa örtüsü poster, amerikan servisi, runner gibi ürünlerle kombinleyebilirsiniz. Deri, kadife kırlentlerle ve ipek ürünlerle destekleyebilirsiniz. Saçaklı, pullu, payetli kırlentler sıcak görüntü oluşmasında katkı sağlayan tasarımlardır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu