Güzellik

Uçuşan Romantik Elbiseler

Genç bayanlara hitap eden tasarımları ile kısa süre de tanınan Aslıalev şık ve enerji dolu kıyafetleri ile moda severleri büyülüyor. Bayanların sadece eşlerinde değil kıyafetlerinde de romantik bir tarza sahip olmak istediğini göz önünde bulunduran Aslıalev kardeşler pek çok ünlünün de moda tasarımcısı oluyor. Gökkuşağının en güzel renklerine elbise modellerinde yer vererek bayanların her mevsim şık ve farklı görünmesini sağlayan başarılı tasarımcılar, moda dünyasında önemli bir yere sahip oluyor. Uçuşan romantik elbiseler koleksiyonu ile tam da adına uygun olarak tasarlanan elbiseler bayanların beğenisini topladığı gibi görenlerin de aklını başından alıyor.

Kısa Uçuşan Elbiseler
Kısa Uçuşan Elbiseler

Zarafetin ve tutkunun ön planda olduğu romantik elbiseler vücudu saran feminen detaylar ile bayanların daha şık ve daha zarif görünmesine yardımcı oluyor. Pastel renklere sahip olan ve ünlü Fransız danteller ile bir araya getirilerek özgün bir tarz oluşturulan elbise modelleri bayanların en çok ilgisini çeken modeller arasında yer alıyor.

Romantik Elbiseler ile Çevrenizi Büyüleyin

Kısa Renkli Serinleten Elbiseler
Kısa Renkli Serinleten Elbiseler

Genç bayanların vazgeçilmez moda idollerinden biri olan Aslıalev, bu sezonda tasarladığı muhteşem elbiseleri romantik elbiseler koleksiyonu ile beğeniye sunuyor. Swarovski taşlar ile hareketlendirilen elbiseler göz alıcı ayakkabı ve şık aksesuarlar ile kombinlenerek moda dünyasında bomba gibi etkisi yaratıyor. Hiçbir dönem modası geçmeyen ve her sezon eklenen farklı detaylar ile güncel bir şıklık kazandırılan balık elbiseler Aslıalev’in elinden geçerek harika bir tarz kazanıyor.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu