Sağlık

Yağ Transferi Sayesinde Şekilli Popoya Sahip Olmak Mümkün

Yağ transferi sayesinde şekilli bir popoya sahip olmak mümkün sayesinde her zaman istediğiniz orantılı şekle sahip olursunuz.

Yağ transferi sayesinde şekilli bir popoya sahip olmak mümkün kalça için yağ transferi işleminde asansör için kullanılan ve kalçalarınızı şekillendirmek olduğunu. Tüm süreç, yağ grefti olarak adlandırılan yöntemle gerçekleştirilir.

Brezilya popo estetiği yaptırmaya karar vermeden önce bilmeniz gereken birkaç şey var.

Brezilya Popo Kaldırma Prosedürünün Faydaları

Vücudunuzun oranlarını iyileştirin

Popoya yapılan yağ transferi sayesinde her zaman istediğiniz orantılı şekle sahip olursunuz.

Yağ grefti yapacaksın

Brezilya popo kaldırma prosedürünün liposuction bileşeni, hastaların kendilerini yıllardır rahatsız etmiş olabilecek inatçı, egzersize dirençli yağ alanlarını azaltmalarını sağlar.

Daha doğal görünen sonuç

Brezilya popo estetiği, yapay implant sorunları olmadan size daha doğal görünen bir fiziğe sahip olmanızı sağlayacaktır.

Tekrarlayan Popo Büyütme İşlemleri

Brezilya popo estetiğinden sonra, yağın bir kısmı vücudunuza geri emilir. Bu doğal bir vücut sürecidir, ancak bazı durumlarda birden fazla prosedüre ihtiyacınız olacağı anlamına gelebilir.

Beklentiler

Kesi yapılan yerde birkaç küçük yara izi olacaktır ancak bunlar kolayca gizlenir ve minimaldir. Morarma ve şişlik yaygındır ve başlangıçta aşılı bölgelere baskı yapmaktan kaçınmak gerekir.

Bu Operasyon Hangi Estetik Sorunları Ortadan Kaldırır?

– Sarkık popo

-Küçük popo

-Eşit olmayan popo yanakları

-Büyük popo

-Büyük kalçalar

Popo Ameliyatından Sonra Beni Neler Bekliyor?

Ameliyat günü hastaneden çıkabilirsiniz. Poponuzun yeni şeklini daha uzun süre korumak için operasyondan sonra koruyucu korse giyilmesi önerilir. Doktorunuzun önerdiği korseyi 3 ile 6 hafta arasında giymenizi öneririz. Korsenin giyilmesi operasyon bölgesini koruyacak ve operasyonun etkilerini kalıcı hale getirecektir.

Popo operasyonundan sonra iyileşme süreci 10 gün içerisinde tamamlanır. Şişliğin azalması ve poponun yeni şeklini alması 3 ila 6 ayı bulabilir. Bu süreçte ağır fiziksel egzersizlerden kaçınmalı ve çok fazla sırt üstü yatmamalısınız.

Bbl Operasyonunun Etkileri Nelerdir?

BBL’nin en önemli avantajı poponuzu kaldırması ve vücudunuzun daha fit görünmesini sağlamasıdır. Kalkık bir popo daha uzun görünmenize yardımcı olur ve uyluklarınızı ve belinizi daha ince gösterir.

Popo kaldırma işlemi sayesinde poponuz yuvarlak görünür, vücut hatlarınız kıvrımlı görünür ve vücudunuz kum saati şeklini alır. BBL ameliyatı olduktan sonra kıyafetleriniz üzerinizde daha güzel duracak ve poponuz Latin Amerikalı kadınlarınki kadar çekici ve seksi görünecektir.

Popo Kaldırma İle Daha Kıvrımlı Vücut Hatları Kazanın

BBL tekniği kişinin kendi vücudundan alınan yağların transferi ile popo kaldırma işlemidir. Bu teknikle yapılan popo kaldırmada liposuction yöntemi ile hastanın karın ve uyluk bölgelerinden yağ alınır. Bu bölgelerin seçilmesinin nedeni, yağların en çok depolandığı yerler olması ve bu yağların zor erimesidir. Bu sayede popoya aktarılacak yağların kalıcılığı sağlanır.

Liposuction ile alınan bölgesel yağlar steril bir ortamda bir kap içerisinde muhafaza edilir. Bu özel teneke kutu yağın kirlenmesini engeller ve enfeksiyon riskini azaltır. Kap ayrıca havanın yağ ile etkileşimini de engeller. Havaya maruz kalmak yağın ömrünü azaltır.

Yağ bir kutuda muhafaza edildikten sonra büyük şırıngalara alınır. Yağın sıvıdan ayrılmasına izin verilir. Sıvı vücut tarafından emilmez. Sıvı boşaltılır ve ardından yağ küçük şırıngalara aktarılır. Yağın enjekte edilmesi için enjektör ucuna özel bir kanül bağlanır. Daha küçük bir şırınga, yağın daha hassas enjeksiyonunu sağlar. Bu şekilde yağ transferi tamamlanmış olur. Popo kaldırma işlemi sayesinde beliniz ve uyluklarınız incelir ve vücudunuz kum saati görünümüne kavuşur.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu