Teknoloji

Baş Döndüren Çekimler İçin Taşınabilir Led Işık Modelleri

Baş Döndüren Çekimler İçin Taşınabilir Led Işık Modelleri! Video yahut ta fotoğraf çekimleri esnasında, içerik ortaya koymaya çalışan insanlar için en fazla aranan özellik, iyi bir ışık sistemidir.

Baş Döndüren Çekimler İçin Taşınabilir Led Işık Modelleri! Işık, çekimler için olmazsa olmaz nitelikte bir durumdur. Eskiden video yahut ta fotoğraf işi ile uğraşan insanların kullandığı ışık sistemleri oldukça pahalı aksesuarlardı. Profesyonel olarak yapanların dışında kimsenin kullanamadığı, aynı zamanda hacim olarak da, oldukça ağır cihazlardan oluşmaktaydı. Taşıma konusunda sıkıntılar çıkarmaktaydı.

Ufku Açan Taşınabilir Led Işık Modelleri

Teknolojik gelişmeler sayesinde ortaya çıkan LED teknolojisi sayesinde artık hem video hem de fotoğraf işlemleri için kullanılması zaruri olan ışıklar üretebilmektedir. Öyle ki, bu teknolojiye, normal ve sıradan insanlar dahi ulaşabilmektedir. Kolay taşınan bu sistem, profesyonel yahut ta amatör ruhuyla çekim yapmak isteyen insanlara, bir Vlogger gibi sinematik ve profesyonel görüntüler elde etme imkanı vermektedir. Cepte dahi taşınabilen bu sistemler, doğru ışığın konumlandırılmasına katkı vermektedir.

Viltrox Weeylite RB08P Modeli

Bu model, hem hafif hem de kompakt bir forma sahiptir. Taşınabilen bu çok fonksiyonlu LED model, renk sıcaklığını iki bin beş yüz ile sekiz bin beş yüz kelvin arasında ayarlanabilmesini sağlamaktadır. Ayrıca sistem RGB moduna da sahiptir. Sistemine yerleştirilen elli iki LED ile RGB özelliği sayesinde, istenilen renk ayarının yapılabilmesini ya ambiyansı ışığı ya da kontur ışık olarak kullanılabilmesini sağlamaktadır.

Ulanzi Vijim VL81 Mini Modeli

Bu model sayesinde, çekimi gerçekleştirilen görüntülerde, etkin bir ışık oluşturulabilmektedir. Youtuber ile Vlogger işini yapmak isteyenler için oldukça ideal özellikler barındırmaktadır. Hafif olmasının yanı sıra, taşınabilir ve kompakt bir LED ışık modelidir. Avuç içine sığabilen boyutu ile üç bin iki yüzden başlayarak beş bin beş yüz kelvin arasında değişiklik gösteren renk sıcaklığı oluşturabilmektedir.

Rollei Lümen Pocket RGB Modeli

Bu modelin, yüksek renk geri verim indeksi “CRI 95+” bulunmaktadır. Profesyonellik amaçta kullanacak olanlara hitabeden ve üst seviye bir rol model seçeneği oluşturmaktadır. Üç bin ila altı bin beş yüz kelvin arasında ayarlanabilir özellikte bir renk sıcaklığı ve RGB imkanı da sunmaktadır.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu