Moda

Kış Aylarının Moda Etekleri

Etekler vazgeçilmezi olanlar için işte kış aylarının moda etekleri. Seçiminizi yaparak, etek kombinlerinizi oluşturabilirsiniz.

Hangi Etekler Moda?

Moda etekler kış için genellikle süet, kadife, kot kumaşlarından oluşuyor. Kalın kumaşlardan oluşturulan etekler genellikle mini boy tercih ediliyor. Kış aylarının moda etekleri için renk seçiminiz ise çok sayıda renk arasından olabilir. Dilediğiniz şekilde seçiminizi yaparak, modaya uygun bir kombin oluşturabilirsiniz.

Kadife Etekler

Hangi kadife eteği tercih etmelisiniz? Kadife eteklerde ne gibi renk seçenekleri var? Önemli olan sizin beğendiğiniz model üzerinde, beğendiğiniz rengi bulmak olacak. Kadife etekler kış için kumaş anlamında doğru bir seçimdir. Renk seçimi ise koyu renklerden yana kullanılabilir. Koyu yeşil, koyu sarı gibi canlı renkler ile dikkat çeken bir kombin oluşturabilirsiniz. Bunun dışında siyah ya da kahve tonlarını tercih ederek kolay bir kombin oluşturmayı da seçebilirsiniz.

Kot Etekler

Etek seçimleriniz içinde kış için kot etekler de var. Koyu renk kotlar ile kışlık kombinizi oluşturmanız mümkündür. Dilediğiniz şekilde oluşturmuş olduğunuz kombinler, direkt olarak moda olan etekler ile şık görünmenizi sağlayacaktır. Mavi, siyah tonları ile seçmiş olduğunuz koyu renk kazaklar doğru bir kış kombini ortaya çıkarmanızı sağlayacaktır. Seçiminizi yaparak, günün en şık kadını siz olabilirsiniz.

Kumaş Etekler

Kumaş seçimi kışa uygun şekilde yapılması durumunda, kışın tercih edeceğiniz etekler kumaş etekler de olabilir. Kumaş etek seçiminiz için renk skalası son derece geniş olacaktır. Bunun için kısa, midi boy da seçiminiz olabilir. Sizin için de uygun olduğunu düşündüğünüz etek için dilediğiniz rengi alabilirsiniz. Doğru bir kombin ile kumaş etek modelleri sayesinde hem şık hem de kolay bir kombin yapmış olacaksınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu