Güzellik

Saçları Gürleştiren Muhteşem Çözüm Önerileri

Saçları Gürleştiren Muhteşem Çözüm Önerileri Nelerdir? Dolgun ve gür saçlara kim sahip olmak istemez ki? Peki ince telli ve sönük saçlarınızı dolgunlaştırma yöntemleri hakkında bilginiz var mı? Doğal çözümlere yönelimlerin artış gösterdiği günümüzde birçok kişi saç gürleştirme yöntemlerinin çaresini doğal yağlarda aramaktadır.

Saçları Gürleştiren Muhteşem Çözüm Önerileri Nelerdir? Bazen yeşil bitkiler bazen de doğal bitki özlerinden elde edilen yağlarla saçlarınızı kısa sürede gürleştirmeniz mümkün oluyor. Isırgan, zeytinyağı ya da çam terebentin gibi birçok bitkinin saçlarınızı gürleştirdiği bilinmektedir. Sizin için hazırladığımız saçları gürleştiren muhteşem çözümler ile siz de saçlarınıza hak ettiği bakımı verebilirsiniz.

Isırgan Otuyla Saç Gürleştirme

Çay gibi demleyeceğiniz ısırgan otuyla saçlarınızı durulayarak 1 saat bu şekilde bekleyebilirsiniz. Haftada iki kez kullanacağınız ısırgan otlu kürle, saçların güçlenmesi ve uzaması da hızlanır. Saçlar için bulunmaz bir velinimet olan bu ürün, yeni çıkan saçların güçlenmesini sağlar ve saç dökülmelerini azaltır.

Sarımsak İle Saç Gürleştirme

3 diş sarımsağın dövülmesi ve püre haline getirilen bu ürünün saç diplerine sürülmesi ile saç bakımı yapılmış olur. Saçların gürleşmesini sağlayan ve saç dökülmelerinin giderilmesini sağlayan bu çözüm, saçların onarılmasını sağlar. Sarımsak bilinen en etkili saç dolgunlaştırıcı ürünler arasındadır. Bu ürünler tercih edilerek saçların daha gür ve dolgun olması mümkün olacaktır.

Karanfille Saç Gürleştirme

Kurumuş karanfillerin çay gibi demlenerek bekletilmesi ve saçlara sürülmesiyle 1 saat bekletme sonrası bakımı tamamlanan saçlarınız gürleşecektir. Haftada iki kez uygulanacak olan bu bakım kürüyle saçların onarılması sağlanır ve yeni saçların çıkması desteklenir. Saç dökülmelerinin önlenmesi ve saç bakımı için doğal çözümlerin bulunması açısından karanfil de oldukça etkilidir.

Zeytinyağı İle Saç Gürleştirme

Zeytinyağı ile saçların gürleştirilmesi ve bakımının yapılması oldukça önemlidir. Saç gürleşmesini sağlayan bir diğer ürün ise zeytinyağıdır. Ama zeytinyağı yağlı saçların daha fazla ağırlaşmasına neden olabilir. Bu durumda 2 haftada bir uygulanması yeterli olabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu