Teknoloji

Skytech ST-8590 85 İle İlgili Detaylı İnceleme

Skytech ST-8590 85 İle İlgili Detaylı İncelemede bulunduk. Devasa büyükte ekran özelliği ile dikkat çeken son çıkan televizyonlardan birisi olan Skytech ST-8590 85 inceleme bakımından da çok şaşırdığımız özelliklere sahip. İşte Skytech ST-8590 85 hakkında merak ettiğiniz her şey makalemizde yer almaktadır.

Skytech ST-8590 85inceleme bakımından devasa ekran büyüklüğüne sahip televizyon modellerinden birisi olup bir televizyonda aranabilecek birden fazla özellik kendisinde mevcyt. Özellikle televizyon başında çokça vakit geçirmeyi seveneler için birden fazla özellik arayanlara Skytech ST-8590 85 modelinde yok yok. Geniş ekran boyutu, ağa bağlanma hızı, birden fazla uygulama seçeneği uzaktan erişim gibi birçok özellik Skytech televizyonlarda bulunmakla birlikte özellikle sinemayı evinize taşıyacaksınız geniş ekran modelinden dolayı bu tür televizyonlar son zamanların en dikkat çekici televizyonlarından birisi olarak yerini almış durumda.

Skytech ST- 8590 85 Özellikleri

Devasa ekran boyutlarına sahip bu model televizyonda özellikle televizyon başında çokça vakit geçirenler için birden fazla özellik mevcut piyasada birden fazla televizyon modelinin adeta karışımı olarak görülen bu modelde öncelikle 85 inç ekran bulunmaktadır aynı zamanda yassı özelliği ile kolay bir şekilde kurulumu yapılabilen hemen hemen evin her duvarına yakışacak bir boyuta sahip. Bunun yanı sıra ekran parlaklığını ayarlama gibi faktörüyle gözü çok yormadan televizyon izleme imkanı sunar.

Bunun yanı sıra son zamanlarda birçok kanalında kullandığı 4K çözünürlük sayesinde televizyon izlerken yüksek çözünürlük keyfine de varabileceksiniz. Skytech ST-8590 85 modelinin bir diğer ekran kalitesi de D-LedTv olarak karşımıza çıkmaktadır.

Skytech ST 8590 85 Modeli Akıllı Televizyon

Bir televizyon modelini akıllı yapanların başında öncelikle o televizyonda kendi kendine gerçekleşen özellikleri sayabiliriz. Birçok özelliğe sahip olan bu model televizyonlarda birçok özellik mevcut bu özelliklerinden bazıları Web0s işletim sistemi kullanılan bu model de 1,5 GB RAM kapasitesine mevcut olup aynı zamanda 8 GB dahili hafızaya sahip bir akıllı televizyon modelleri olarak dikkat çekiyor. Televizyonda aynı zamanda 3 adet HDIM girişi 2 adet USB girişi ve 1 adet ethernet girişi mevcuttur. Aynı zamanda bu model televizyonlarda Netflix ve Amazon Prime gibi uygulamalarda bulunmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu