Moda

Kilolu Kadınlar İçin Giyinme Tüyoları Nelerdir?

Kilolu Kadınlar İçin Giyinme Tüyoları nelerdir? Öncelikle kilolu kadınlar ve balık etli bayanlar daha salaş giysilerden uzak durmalıdır. Yanlış yapılan seçimler sizi olduğunuzdan daha iri gösterebilir. Bu yüzden sizlere anlatacağımız önerileri dikkate almanızda fayda var.

Kilolu Kadınlar İçin Giyinme Tüyoları nelerdir? Kilolu kadınlar nasıl giyinmeli? gibi sorular şişman ve balık etki bayanların merak ettiği bir konudur. Çoğu kadının kafasını karıştıran bir soru olduğu için sizlere detaylı bilgiler aktaracağız. Öncelikle kilolu olmak güzel giyinmeye engel değildir. Vücudunuzu tanıyarak size uygun bedende kıyafetler seçmelisiniz. Uygun kombinler yağarak şık ve zarif görünebilirsiniz. Ancak hem bol hem de salaş giysilerden uzak durmalısınız. Elbise ve etek giydiğiniz zamanlar da korse kullanarak vücudunuzu biraz daha toplayabilirsiniz. Bazı kilolu bayanlar pantolon giyerken bile korse kullanıyor. Bu sayede 1 ya da 2 beden ince görünebilirsiniz.

Uygun giysi seçimi ile her zaman göz alıcı olabilirsiniz. Kilonuzu saklamak için dar pantolonlar yerine bacağınızı sarmayacak bollukta pantolonlar tercih etmelisiniz. Özellikle basen, bacak ve karın kısmında fazlalığı olan kadınlar lastikli pantolonlar kullanabilir. Koyu renkler sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterir. Bu yüzden etek, elbise ve pantolon seçiminizi koyu tonlarda kullanmalısınız. Peki, kilolu bayanlar nasıl etek giyinmeli? diye benzeri sorular soruluyor. Eğer kilolu olduğunuzu düşünüyorsanız ekoseli ya da desenli etekler tercih etmek yanlış olacaktır. Etek tercihinde bulunurken dikey çizgili modeller tercih etmenizi önermekteyiz. Aynı zamanda üst giyimde daha canlı renkler seçerek kilonuzu saklayabilirsiniz.

Kilolu Kadınlar İçin Desen ve Renk Önerileri

Kilolu bayanlar hangi renk giysiler tercih etmelidir? soru yanıtını bildiğiniz zaman daha zarif ve güzel görünebilirsiniz. Yanlış renk ve desen sizi daha büyük gösterecektir. Kilolu bayanlar sade renkli giysiler tercih etmelidir. Özellikle siyah, bordo, kiremit rengi, koyu yeşil, kırmızı vb. koyu renkler tercih edilebilir. Alt giysiler de koyu, üst giysiler de açık renkler tercih edilebilir. Özellikle payetli bluzler ve dantelli bluzler giyebilirsiniz. Yatay çizgiler sizi daha da kilolu gösterebilir. Bu yüzden dikey çizgili giysiler seçmelisiniz. Bunun yanı sıra kolyeler, yüzükler, küpeler vs. aksesuarlar tercih edebilirsiniz. Tercih edeceğimiz bir giysinin vücut yapınız ile uyumlu olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu