Burçlar

Astrolojide Burçların Çocukları Nasıl Olur?

Astrolojide Burçların Çocukları Nasıl Olur? Burçlar sadece yetişkinlerin değil çocukların karakteri üzerinde de oldukça etkilidir. Bizde bu yazımızda burçlara göre çocuklar nasıl olur ele aldık.

Astrolojide Burçların Çocukları Nasıl Olur? Burçlar kişilerin genel karakterini, olumlu olumsuz özelliklerini belirler. Ebeveynlerin burçları çocukları da etkiler. Nasıl mı? İşte cevabı..

Koç Burcu ve Çocukları Nasıl Olur

Koç burcu, lider özellikli şahsiyet, bağımsız, tez canlı ve aktif. Yönetme arzuları onun istek ve hezeyanlarının ölçüsünü de belirlemektedir. Ölçütleri dinamizm üzerine kurulu ve kararlılığı cesaretine etki etmektedir. Koç burçlarının çocuklarına baktığımızda kendi karakteristik özelliklerini aslında çocuklara da yansıttıklarını görebiliriz.

Yönetme arzusu baskın olan bir koç burcunun çocuğu bu arzunun altında ezilebilir. Bu nedenle insanlara karşı var olan liderlik vasıflarını koç burçları, asla çocuklarına göstermemelidir. Evde bir koç ile büyüyen çocuklar özgüvenlerini geliştirme noktasında eksiklikler yaşayabilir. Ebeveynleri daha aktifken, çocuklarda daha pasif bir durum söz konusu olabilir. Bu dengeyi iyi korumak koç burcu olan ebeveyne düşer.

Boğa Burcu ve Çocukları Nasıl Olur

Sadakati ile öne çıkmaktadır. Rahatlığıyla hareket eğiliminde isteksiz eğilim göstermektedirler. Güven esaslı birliktelikleri ebedidir. İhtirasları rahatlık üzere olduğundan maddi imkanlar onun için başka bir önem arz etmektedir. Taleplerinin arzını sağlayabilmesi için maddi imkanlar onun için araçtır. Hedef konfora erişimdir.

Boğa burcu ebeveynler çocuklarına karşı hep sabırlıdır. Onların özgüvenlerini destekleyici hareketleri vardır. Bu sayede çocuklar da kendi başlarına yol alabilir. Birey olduğunu fark edebilir. Boğa ebeveyn bazen kararsız kalabilir. Çocuğuna yetemediğini düşünebilir. Ancak sonuçta onu sevecen ve sabırlı bir ailede büyütmeyi de başarabilir. Zaten yemeklere karşı aşırı düşkünlüğü olan boğa ya da yükselen boğalar aynı zamanda iyi yemek yaparlar. Çocuklarına da yedirmeyi severler. Çocuklar farklı tatlar ve lezzetler ile tanışma fırsatını bulabilir.

İkizler Burcu Çocukları Nasıl Olur

Cümleleri ardı sırası gelmez şekilde kurabilen merak içtihatlarına sahip arkadaş sıcaklığıyla ima edilen ikizler burcudur. Dolayısı ile çocukları da anne ya da babadan bu davranışı görüp evde benimseyecektir. İkizler burcu çocuklarının girişken ve meraklı olma yönleri vardır. Bu eğilim desteklenirse, sorgulayabilen ve araştırabilen bireyler yetiştirme noktasında önem kazanılmış olur.

Muhabbet içeriği zengin ve ifade gücü çevre içerisinde kendisine farkındalık oluşturmaktadır. Bu durum da hoş sohbet çocuklar büyütmenin tam da ortak noktasıdır diyebiliriz. Konuşmayı erken öğrenirler. Çünkü evde sürekli bir iletişim vardır. Duygu yönetimi konusunda sınıfta kalabilirler. Çünkü bu belirtilen duygu yönetimi ebeveynlerde de yoktur ancak ebeveyn çocuğuna duygu yönetimi noktasındaki eksikliklerini hissettirmeden bu konuda onu destekleyici büyütme sağlayabilir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu