Burçlar

Bugünkü Burç Yorumum

Burç yorumlarını kim merak etmez ki? Özellikle biz kadınlar günlük burç yorumum nedir diye merak etmeden duramaz.

Hangi burç kiminle daha iyi anlaşır, hangi burcun erkeği size göre merak etmediğiniz bir gün bile geçirmiyorsanız, burç yorumlarınızı okurken yükseleninizi de okumalısınız. Çünkü kehanet niteliğini taşıyan yorumlar, yükselen burcunuzla ilgilidir. Cilt bakımı ve sorunsuz biçimde ilerleyen evlilik süreçlerinizi yapacağınız uygun tarihleri hesaplamak için burçların dilinden yararlanabilirsiniz.

Hangi burçların nerede doğru konumlandığının hesaplanması için doğum saatiniz biliniyorsa birçok pratik çözüm bulabilirsiniz. Mesela hangi mesleği seçmeniz gerektiği, hangi tarihlerin evlilik açısından şanslı tarihler olduğunu kolayca astroloji ve burçlar sayesinde öğrenebilirsiniz.

Kendi öz burcunuz ve yükseleninize bakarak karar vereceğiniz burçlarımız için ay burcu dikkate alınmaz ama bu iki burcun önemi büyüktür. Günlük burç yorumları takip ederken ya da aylık yorumları kontrol ederken bu iki hususa dikkat çekebilirsiniz.

Yükselen Burç ve Ay Burcu

Yükselen burç ve ay burcunuzu öğrenmek istediğinizde doğum saatiniz önemlidir. Doğum saatinizi merak ediyorsanız ve bilmiyorsanız pek çok kaynakta 12:00 olarak baz alabilirsiniz. Yükselen burcunuz ve diğer ay burcu özellikleriyle kişiliğinizi ve geleceğinize dair işaretleri daha kolay yorumlayabilirsiniz. Yükselen burç, birçok kişinin geleceği ve yaşantıları hakkında işaretler verebilir.

Doğum Haritasındaki Burçlar

Doğum haritanız kişiliğiniz ve eğilimleriniz hakkında işaretler verir. Bu işaretleri takip ederken doğum haritasında bulunan yıldızların doğru konumları son derece önemlidir. Bu yüzden kesin bilgilere ulaşılacağı düşünülmese de bazı tahminlerin sizin için doğru çıkması mümkün olacaktır. Doğum haritasında bulunan işaretlere göre mesleğinizi, yeteneklerinizi çok daha kolay keşfedebilirsiniz. Aylık ya da yıllık burç yorumları da bu şekilde işaretler verebilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu