Moda

Çizgili Pantolonlar Nasıl Kombin Yapılır?

Farklı ve iddialı tercihler yapmak isteyenler için çizgili pantolonlar özellikle dikkat çekici tarzıyla kombinlerinizi farklı göstermektedir.

Geçtiğimiz sezonda özellikle büyük ilgiyle kullanılan çizgili pantolonların yeni sezonda da kullanıma devam edecek. Bu nedenle özellikle çizgili pantolonlar nasıl kombin yapılır? Merak edenler farklı önerileri uygulayarak istedikleri gibi iddialı kombinler hazırlayabilirler. Hem şık hem de spor görünümü nedeniyle tercih edilen pantolon seçenekleri arasında yer almaktadır. Özellikle daha zayıf ve uzun göstermesi nedeniyle topuklu ayakkabılarla kombin yapılması etkileyici sonuçlar elde edilmesini sağlayabilir.

Çizgili pantolonlar fazlasıyla dikkat çektiğinden özellikle salaş bluz, gömlek gibi seçenekleri ile kombin yapılabilirler. Üst giyimde düz renklerin tercih edilmesi kombinde pantolonun etkileyici görünmesini sağlayabilir. Ayakkabı seçiminde topuklu ayakkabıların tercih edilmesi özellikle çizgili pantolonlarla daha zayıf ve uzun görünmenizi sağlayabilir. Aksesuar seçimlerinde düz bluz kullanılması sayesinde abartılı tercihler yapılabilir. Çanta olarak daha şık ve tek renk tercihler yapılması gerekir.

Gece Şıklığında Çizgili Pantolonlar

Gece katılacağınız davetlerde özellikle kullanabileceğiniz çizgili pantolon kombini son derece şık ve etkileyici görmenizi sağlayabilir. Çizgili pantolonlar geçen sezonun trendleri arasında yer almaktaydı. Aynı şekilde bu sezonda da büyük ilgiyle kullanılmaya devam ediliyor. Dikkat çekici olması nedeniyle kombinler de özellikle üst giyimde sadelikten yana olunması gerekir. Asimetrik kesimlere sahip olan bluzlar veya gömlekler pantolonlar ile kombin yapılabilir.

Kombinler stiletto veya platform topuk ayakkabıları ile tamamlanabilir. Yeni sezon için birbirinden farklı tarzlarda hazırlanmış olan ilkbahar yaz trendleri arasında çizgili pantolonlar da yer alıyor. Özellikle ikili takımlar aynı şekilde son derece şık kombinler hazırlanmasını sağlayabilir. Bayanlar bu sezonda da çizgili pantolonları günlük ya da özel kombinlerinde rahatlıkla kullanabilirler.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu