Moda

Jean Pantolonlarınız ile Yapabileceğiniz 8 Harika Kombin

Hepimiz için kot pantolon giymek tercih edilir bir durum. Çünkü muhteşem görünmenin ve her zaman rahat olmanın en kolay yolunun bu olduğunu biliyoruz. Bir kot pantolon genellikle “sahip olmanız gereken klasik parçalar” listelerindedir

Kot pantolon giymeyi öğrenmek, çok yönlü bir gardırop oluşturmak için kullanabileceğiniz önemli bir stil numarasıdır.

 Aşağıda sizin için birkaç Jean kombinasyonu listeledik;

  • Jean kombinleri için ilk önce deri ile kotu eşleştirdik. Deri modaya uygun, cesur, seksi, ser … Kot pantolonunuzla ( Jean pantolonunuzla )   deri üstleri (ceket vb.) eşleştirmek gerçekten çok şık!
  • Daha zayıf bir görünüm yaratma yeteneklerinden dolayı,   kot pantolonlar yüksek topuk ayakkabılarla giyildiğinde harika görünür. Vücudunuzun kot pantolon ile ince görünme etkisini  katlayarak arttırır. Kot pantolonunuzun renginden bağımsız olarak, yüksek topuklu ayakkabılar giyerek kıyafeti geliştirebilirsiniz.
  • Daha açık renkler üzerinde koyu kot pantolon seçin. Koyu renk tonları daha açık tonlardan daha güzel ve daha resmi görünür. Bu tarz gündelik iş yaşamınızda giymek için en uygun olanıdır.
  • Kalın, şık bir görünüm için renkli bir jean giyin. Koordine renk veya desende bir bluz ile parlak renkli bir kotu eşleştirerek de şık bir görünüm yaratabilirsiniz.
  • Güzel bir görünüm için klasik bir düğmeli gömlek seçin. Uzun kollu düğmeli bir gömlek, kot pantolona kombinlendiğinde temiz bir iş kıyafeti gibi görünür. Düz bir renkte bir gömlek ya da dikey şeritleri olan bir gömlek bulun ve ardından iş amaçlı, ciddi bir görünüm yaratmak için kot pantolonla eşleştirin
  • Tiki gibi görünmek istiyorsanız; koyu renkte bir çift çizme, kotun içine sıkışmış uzun kollu düğmeli, beyaz bluz giymeyi deneyin.
  • Zarif bir görünüm için ipek veya dantel bluz seçin. Dantel, şifon ve ipek gibi kadınsı kumaşlar, kot pantolonunuz ile birlikte kombinlendiğinde daha şık görünmenizi sağlar.
  • Kot pantolonunuzla daha da güzel giyinmek için, sahte inci düğmeler gibi kadınsı detaylara sahip bir hırka size çok hoş bir hava verir.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu