Teknoloji

Merakla Beklenen Huawei Ascend D8

Merakla Beklenen Huawei Ascend D8

Huawei üst seviye telefon dünyasına Huawei Ascend D8 ile giriş yapacak. 2015 yılı içerisinde piyasada olması beklenen telefon Türkiye pazarında da merakla bekleniyor. Özellikle Galatasaray’a sponsor olduktan sonra Türkiye’deki bilinirliği artan Huawei Türkiye pazarında da bu telefon ile yer alacak.

Özellikler Belli Olmaya Başladı
Huawei Ascend D8 özellikleri şu anda resmi olarak açıklanmasa da internet ortamında özellikleri şimdiden yayılmaya ve konuşulmaya başlandı bile. Dünya akıllı telefon pazarında kendine ait bir kitle henüz edinemeyen Huawei üst seviye akıllı telefonu Huawei Ascend D8 ile piyasada adını duyurmaya çalışacak. Muadillerine göre daha ucuz olması beklenen Huawei Ascend D8 şu anda en çok güvenilir olup olmadığı konusunda kullanıcıyı aydınatmaya çalışıyor. Yeni bir marka konusunda tedirgin olan kullanıcılar şu anda beklemedeler.

İşte Huawei Ascend D8 Özellikleri
5.5 inç büyük ekran ile çıkacak olan Huawei Ascend D8 ekran konusunda iddalı çünkü ekranı 2K olacak. Diğer markalardan farklı olarak 64 Bit Kirin 950 işlemci kullanacak olan Huawei Ascenf D8ucuz yolla güçlü performans vaat edecek. 4 GB ram ile birlikte çok iyi bir oyun ve web gezinme performansı da sunmayı planlayan şirket akıllı telefon dünyasına yeni bir soluk getirecek. 64 GB depolama alanı ise üst seviye bir cep telefonunun hakkını verecek cinsten. Fiyatı konusunda kesin olmasa da Türkiye satış fiyatı 2000 ile 2200 lira arasında olacağı konuşuluyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu