Güzellik

Neon Ojeler İle Tırnaklarda Yaz Şıklığı

Neon Ojeler İle Tırnaklarda Yaz Şıklığı

Birkaç yıldır moda dünyasını etkisi altına alan neon renk çılgınlığı bu yaz biraz durulmuş gibi görünse de ojeler için bu pek de geçerli değil. Zira 2015 yazında da tırnaklarımızı neon ojeler ile süslemeye devam edeceğiz. Ünlü kozmetik markaları birbirinden güzel neon ojeler üreterek bu modaya büyük katkı sağlıyor.

Neon Ojeler İle Havalı Tırnaklar

Neon renkler çok dikkat çekici bir doğaya sahip. Dolayısıyla bu renklerdeki ojelerle ellerimizin de çok dikkat çekici görüneceğine şüphe yok. Yani neon ojeler ile bu yaz tırnaklarımız çok havalı olacak! Kısaca renklerin floresan etkisiyle parlatılmış hali olarak tanımlayabileceğimiz neon renkler özellikle geceleri tek kelimeyle muhteşem görünüyor. Yaz partilerine hazırlanırken tırnaklarınıza neon oje sürerek partilerde parlayan tırnaklarınızla herkesin dikkatini çekebilirsiniz.

Gelelim neon ojeler ve renklerine. Neon ojelerde en fazla tercih edilen renklerden biri turuncu. Ayrıca sarı, yeşil, mavi, pembe… Kısacası aklınıza gelebilecek her renk en parlak ve canlı halleriyle neon ojelerde sizleri bekliyor.

Bu arada şayet daha çılgın ve iddialı görünmek istiyorsanız her tırnağınıza farklı renklerde neon oje de sürebilirsiniz. Elbette birbiriyle uyumlu renkleri tercih etmeniz ellerinizin daha hoş görünmesine yardımcı olacaktır. Örneğin sarı, turuncu ve yeşili, ya da pembe, mavi ve sarıyı bir arada kullanmayı deneyebilirsiniz. İster tek renk ister birkaç renk neon oje sürün bu ojelerle harika görüneceğiniz kesin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu