Dekorasyon

Ünlü Tasarımcıların Fantastik Evleri

Günümüz modern çağında birbirinden farklı tarzlara yönelik son derece ilgi çekici olan trendleri ortaya çıkaran ünlü tasarımcılar, kendi evlerinin dekorasyonlarında muhteşem örnekler ortaya çıkarabiliyor. Bunlarda birisi olan ve dünyaca ünlü bir isim haline gelmiş olan Donatella Versace Milona’ da bulunan apartman dairesinin dekorasyonunu oluştururken kesinlikle minimalist bir yaklaşım sergilemediğini gösteriyor.

Dünyaca Ünlü Tasarımcıların Kendi Dekorasyonları

Triblex ev
Triblex ev

Dünyaca ünlü tasarımcı özellikle de en sevdiği renkler olan siyah ve altın renklerini yine en sevdiği baskı olan leopar baskı ve mor tonlardaki kadife ile kusursuz bir şekilde evinin dekorasyonunda kullanıyor. Özellikle de güçlü etkilere sahip olan tasarımlardan dekorasyon alanında da son derece etkin bir şekilde yararlandığını gösteriyor.

Bir diğer dünyaca ünlü tasarımcı Ralph Lauren Amerikan yaşam tarzına yönelik kökten değişiklikler yaratmış bir tasarımcı olarak öne çıkıyor. Long Island’ da bulunan evini genel olarak eski parçalar, açık renk ahşaplar, bambu, hasır ve keten gibi son derece etkili şekilde doğallığı öne çıkaran malzemeler ile dekorasyon tarzını belirlemeyi tercih ediyor.

Modern ev tasarımları
Modern ev tasarımları

Aslında dünyaca ünlü tasarımcının evinde yaratmış olduğu bu ev dekorasyon stili genel olarak pratik ve kolay yaşam tarzını sofistikasyonla bir araya getirerek, kusursuz bir bütünleşmenin ortaya çıkmasına olanak sağlıyor. Özellikle de kendi yaşam ve hayat felsefesine en ideal tarzı yansıtacak bu dekorasyon trendi ile insanlara evlerinin dekorasyon çalışmalarında son derece özgür bir ufuk yaratıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu