Teknoloji

Uyurgezerlerin Yaşadıkları İlginç Olaylar

 

İnsanların hakkında en az bildikleri hastalıkların başında uyurgezerlik gelir. Uyurgezerlerin başına gelen tuhaf olaylar ile biraz da olsa bu sorun masaya yatırılır.

Uyurgezerler Aldatır

Uyurgezerlerin yaşadıkları ilginç olaylar ile ilgili olarak pek çok örnek karşımıza çıkar. Bunlardan biri de uyurgezerlerinde bu trans halinde eşlerini aldatabildiğidir. İlginç olay Avustralya’da yaşanmıştır. Bir adam sabah uyandığında etrafta kullanılmış prezervatifler bulur. Bu duruma bir türlü anlam veremeyen adam, karısını takip etmeye başlar. Bir gece uyandığında karısını yanında göremez. Daha sonra ise karısının izini sürerken gece onu rastgele tanıştığı bir adam ile beraber olurken yakalar. Bunun üzerine karısı olaydan haberdar olmadığını açıklar. Karısını doktora götüren adam ise kadının uyurgezer olduğu gerçeği ile karşılaşır. Kadın her gece uyur ve dolaşırken tanımadığı erkekler ile birlikte olmaktadır.

Uyurgezerler Yemek Yer

Uyurgezer kadının yaşadığı bu olay oldukça sıra dışıdır. Bu olay karşısında da uyurgezerlik ile ilgili olarak yeni bir bilgi de öğrenilmiş olur. Uyurgezerler yemek yer teorisi ile bizi bilgilendiren olayın kahramanı bir kadındır. Kiloları ile başı dertte olan bu kadın, zayıflamak için sıkı bir diyet programı uygular. Ancak bir türlü istediği kilolara ulaşamayan ve her geçen gün kilo almaya devam eden kadının aslında uyurgezer olduğu ortaya çıkar. Her gece farkında olmadan buzdolabından yemekleri yer.

Tehlikeli Uyurgezer

Uyurgezerler arasında en tehlikeli durumlardan birini James Curren yaşamıştır. Tehlikeli uyurgezer sıralamasında adı ilk sıralarda yerini alır. Gece farkına varmadan yaptığı yolculuk onu bir bataklığa saplar. Bu bataklığın etrafını da timsahlar kaplamıştır. Son anda kendine gelen James Curren yardım çığlıkları ile çevredekilerin dikkatini çeker. Bu sayede de hayatını kaybetmekten kurtulur.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu