Yaşam

BEBEK’TE GEZİLECEK YERLER

BEBEK PARKI

BEBEK PARKI

Bebek’te Gezilecek Yerler daha çok Boğaz kıyısında bulunuyor. Bebek Sahil’inden İstanbul’un güzel manzarasını seyretmek isteyen bir çok İstanbullu, özellikle hafta sonlarında yürüyüş yapmak ve Boğaz’ın güzel havasını almak için buraya geliyor.

İstanbul’da yaşayan yabancıların da uğrak yeri olan Bebek’te, tanınmış bir çok restaurant ve kafe bulunuyor

BEBEK PARKI

 Bebek Şenliği döneminde cıvıl cıvıl olan parkta, kurulan tezgahlarda özel tasarım takılardan kıyafetlere kadar bir çok şey satılıyor. Ayrıca müzik gruplarının yaptığı konserleri de dinleyebilirsiniz.

Bebek Parkı’nda bir bankta oturup Boğaz’ın manzarasını seyredebilirsiniz veya yürüyüş yapabilirsiniz. Köpeğiniz varsa, burada köpekler için düzenlenmiş ayrı bir bölüm de bulunuyor.

BEBEK CAMİİ

BEBEK CAMİİ

Bebek Sahil’ini süsleyen, Bebek Camii 1726 yılında Damat İbrahim Paşa tarafından yaptırılmış. Bebek Camii ilk önceleri Hümayun-u Abad isminde anılıyormuş.

BEBEK KAHVE

BEBEK KAHVE

Bebek Camii’nin hemen yanında bulunan mekan, özellikle hafta sonu magazin programlarında adını sıkça duyduğumuz bir yer.

La Sirene Bebek

 

Bebek’te Boğaz manzarasını seyrederek vakit geçirebileceğiniz çok güzel bir mekan. Menüsü çok zengin olan La Sirene Bebek’te, sandviçten, et yemeklerine kadar bir çok şeyi bir arada bulabilirsiniz. Burada kısa bir mola vermek isterseniz kahve eşliğinde, bir tatlı da alabilirsiniz.

Bebek Happily Ever After

 

Bebek’te Boğaz Manzarası eşliğinde yemek yiyebileceğiniz mekan Ayşe Kucuroğlu tarafından işletiliyor.

Ünlülere de rastlayabileceğiniz mekanın fiyatlarına girmeden önce bakmanızda fayda var

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu