Burçlar

Koç Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri

Koç Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? Zodyak’ın ilk burcu olma özelliğini elinde tutan Koç burcu, genel olarak hareketli ve dinamiktir. İstekleri güçlüdür, hem öyle ki yaşamını bu istekleri yönlendirir.

Koç Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? Ego denmese de bir “Ben” duygusu içlerinde barındırırlar. Herhangi bir düşünce ya da davranışı saklamayacak kadar dobradırlar. Zira sakladıklarında bunun sahtekârlık olduğu kanısına kapılırlar. Didişmeden, kavgadan asla kaçmazlar. Elementinin ateş olduğunu düşününce pek de yadırgamamak gerek. Dünyada yaratılan her şeyin, herkesin bir görevi vardır derler. Koçlar da zorluklara karşı mücadele etme, savaşçı yönü, hayatta kalma güdüsünü temsil eder ve yaşatır. Burada sadece Güneş burcu Koç olanlardan bahsetmiyoruz. Ay Koç burcuna geçtiği vakit bu özellikleri kendimizde görebiliriz. Burçlara dair her şey özellikle de Koç burcu ile ilgili her şeyi bu makalede sizlerle buluşturuyoruz.

Koç Burcu Kadını

Bir koç burcu kadını; cazibeli, kendini üstün gören, enerjik ve cesur kişilik özelliklerine sahiptir. Beğenilme duygusunun havada uçuştuğu Koç kadını, oldukça çekicidir de. Gerek iş hayatında gerekse özel yaşantısında hırslıdır ve yükselme arzusu içindedir. Üstün bir cazibeye sahip olduklarını bildiklerinden istedikleri her ne ise elde etmeyi de iyi bilirler. Üzerinde herhangi bir baskıya asla tahammül edemeyen Koç kadını, maceracı da bir ruha sahiptir. Yönetici gezegeni olan Mars, onlara hırs ve savaşma yeteneği sunar. Liderlik, onların doğuştan getirdikleri bir özelliğidir. Bir Koç burcu kadını ile diyaloğa girerken kelimelerinizi ölçüp tartıp kullanın ki sonunda zararlı çıkan siz olmayın.

Koç Burcu Erkeği

Kendi fikirlerinin ve kararlarının dışında doğru kabul etmeyen Koç erkeği; hiddetli, enerjik, cesur ve gözü pektir. Kolay kolay hiçbir şey onun gözünü korkutamaz. “En güzel aşk zor olandır.” cümlesi tam da Koç burcu erkeğini anlatır. Hayatında zor olan her ne varsa onun için çok değerlidir. Savaş sonrası, emek verdiği şeyin kıymetini iyi bilir. Üzerinde baskı kurmaya asla kalkamayın zira bir daha yanınızda göremeyebilirsiniz. Otorite kurmayı, sevmesi inanın ki Koç erkeğinin suçu değildir. Savaş gezegeni Mars’ın yöneticisi olması hasebiyle bu tarz davranmaya mecbur kalıyor. Savaşı başlatır ve kazanan olmadan da asla bırakmaz. Hayatınızda bir Koç erkeği varsa sakin kalmanız en doğru davranış olacaktır.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu