Moda

Çekici ve Pratik Bir Gardırop Oluşturmanın Yolları

Pratik ve çekici bir gardırop oluşturmak sizi bugün ne giyeceğim stresinden kurtaran ve az kıyafet ile olsa bile kombin zenginliği yaratmanıza olanak sağlar. Bu neden ile size önereceğimiz parçalar ile kolayca kombin oluşturma yapabilir ve oldukça pratik bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

  1. Gardırobunuzu Ayıklayın

Her ay en az 1 gün gardırobunuzu düzenleyerek, kullanmadığınız, yırtık, sökük ya da artık tarih olmuş parçaları gardırobunuzdan çıkarın. Kullanmadığınız parçalar hem gardırobunuzun karışık görünmesine neden olur hem de şık kombinler oluşturmanızın önüne geçer. Bunun için gardırobunuzu ayıklayın ve giyilmeyecek durumdaki kıyafetleri atın; giyilebilir durumdaki kıyafetleri arkadaşlarınıza ya da kıyafete muhtaç olan kişilere kıyafet sağlayan kurumlara bağışlayın.

  1. Ana ve Kaliteli Parçalar Oluşturun

Her kadının dolabında olmazsa olmaz kıyafetler olmalıdır. Bu kıyafetler arasında kalem etek, siyah elbise, deri ceket, bol dökümlü kot pantolon ve siyah çanta gibi parçalar yer almalıdır. Bu esas ve kaliteli parçalar ile pek çok kombin için ana bir parça elde edebilir; kaliteli ve zengin kombinler oluşturabilirsiniz.

  1. Moda Trendlerini Es Geçmeyin

Her sezonun modasını takip ederek, bu modaya uygun aksesuar ve parçalar elde edin. Böylece moda trendleri sayesinde, hem şık hem de dikkatleri üzerinize toplayacak kombinler elde edebilirsiniz.

  1. Tek ve Kaliteli Bir Parfüm Kullanın

Kaliteli parfüm demek çok pahalı parfüm kullanmak demek değildir. Sizin imzanızı taşıyacak ve uzun süre kalacak nitelikte olan parfümdür. Kalitesiz ve pek çok sayıda parfüm kullanmaktansa; sizin imzanızı taşıyacak kaliteli bir parfüm kullanın.

  1. Kombinleyemediğiniz Parçaları Elden Geçirin

Kombinleyemediğiniz parçaları seçin ve onları kombinleyebileceğiniz ek aksesuar ve parçalar satın alın. Böylece yeni ve şık kombin oluşturabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu