Yaşam

Çizme Paça Pantolonlar Yükselişte!

Çizme Paça Pantolonlar Yükselişte!

2015 Sonbahar pantolon modası incelendiğinde çizme paça pantolonlar konusunun ön plana çıktığını ve sıkça gündeme geldiğini görmekteyiz. Geçtiğimiz yıllarda da moda olan bu tarz pantolonlar Sonbahar’ın gelmesiyle birlikte daha sık karşımıza çıkmaktadır. Bu tarz pantolonlar özellikle sokak stilinde karşımıza çıkmaktadır. Bu konuyla ilgili tercih yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır.

Çizme Paça Pantolonlar Yükselişte!

Çizme paça pantolonlar özellikle jean modellerde görülmektedir. Birçok önemli jean firması bu tarz pantolonlar ile kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Sadece jean değil aynı zamanda kumaş pantolonlarda da bu tarz karşımıza çıkmaktadır. Bu pantolonlarda dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri renk tercihidir. Özellikle koyu tonların ve kırmızının ön planda olduğunu görmekteyiz.

Çizme paça pantolonlar yandan bakıldığında sanki çizme giyilmiş gibi bir görüntü oluşturmaktadır. Bu tarz pantolonlarda dize kadar olan kısım dar, dizin alt kısmı ise daha geniştir. İspanyol paçalardan farkı ise daha dar olması ve sadece paça kısmı değil üste doğru geniş bir görüntü oluşturmasıdır. Yani bu pantolonların paça kısmı İspanyol paçalara göre daha dar ancak daha uzun bir genişlik ortaya koymaktadır.

Çizme Paça Pantolonlar Yükselişte!

Çizme paça pantolonlar konusunda kombin yaparken uygun gömlek tercih etmeniz sonucun olumlu olmasını sağlamaktadır. Özellikle salaş gömlekler ile uyumlu bir görüntü elde edebilirsiniz.  Bunun yanı sıra uygun t-shirt ve mont seçimi de şıklık yakalamanıza yardımcı olacaktır. Bu tarz pantolonlarda ayakkabılar pek görünmediği için bu konuda rahatlığınızı ön planda tutarak tercihte bulunabilirsiniz.

Çizme paça pantolonlar konusunda tasarımcıların şık modellerini inceleyebilir ve en doğru kararı verebilirsiniz. Tüm olumlu etkenleri göz önünde bulundurmanız durumunda sonuç olumlu olacaktır. Bu pantolonlar ile birlikte modayı yakından takip edebilir ve her dönemde ön planda olan modellerden edinmiş olursunuz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu